निर्वाचन समितिको प्रेश बिज्ञप्ती

Published On: Wednesday, August 7, 2013 | Source: NRNA BELGIUM

एन आर एन बेल्जियम
चौथो अधिवेशन २०१३
निर्वाचन समितिको कार्यालय

प्रेश बिज्ञप्ती

मिति :- ०८ /०७/२०१३

बिषय:- निर्वाचन मत परिणाम घोषणा

उपरोक्त सम्वन्धमा यही ०७ जूलाई २०१३ का दिन सम्मपन्न भएको एन आर एन ए बेल्जियमको चौथो अधिवेशन अन्तर्गत भएको निर्वाचनमा निर्वाचित भएका उम्मेदवार हरु सहित अन्य उम्मेदवारहरुले प्राप्त गरेको मत सहित यो निर्वाचन परिणाम घोषणा गर्दछौ ।

यस निर्वाचन केन्द्रीय सुपरिवेक्षक तथा जर्मन एन आर एन ए का अध्यक्ष श्री पुष्प थापा तथा बेल्जियम स्थित सुपरिवेक्षण समिति का सदस्यहरु श्री रबिन्द्रमान श्रेष्ठ, श्री अर्जुन कुमार श्रेष्ठ, श्री यूवराज गुरुङ, श्रीमती जानकी गुरुङ र नेपाल पत्रकार महासंघ यूरोप शाखा का पार्सद श्री डील्ली अम्माइ को सुपरिवेक्षण मा सम्पन्न भएको हो । यस निर्वाचनमा प्राप्त भएका मत र अन्य प्रमाणित कागजात हरु र गनिएका मतपत्रहरु तथा टेली गरिएका सम्पूर्ण कागजात हरु निर्वाचन समिति संग सुरक्षीत साथ रहेको जानकारी गराउन चाहान्छौ । साथै यस निर्वाचन लाई सफल बनाउनका लागी सहयोग गर्नु हुने सम्पूर्ण उम्मेद्वारहरु,केन्द्रीय सुपरिवेक्षक ज्यू, एन आर एन बेल्जियम का सुपरिवेक्षक तथा पत्रकार ज्यूहरु, निर्वाचन समितिका सम्पूर्ण साथीहरु एवं प्राविधिक सहयोगी, एन आर एन ए बेल्जियमका पंजीकृत सदस्यहरु , एन आर एन ए का निवर्तमान पदाधिकारीहरु साथै बेल्जियम बासी नेपालीहरु लाई हार्दिक धन्यवाद दिन चाहन्छौ ।

एन आर एन बेल्जियम
चौथो अधिवेशन २०१३
निर्वाचन समितिको कार्यालय
निर्वाचन मत परिणाम

क्र. सं. उम्मेदवारको पद उम्मेदवारको नाम ब्रसेल्स क्षेत्र ब्रुगे क्षेत्र आन्त्रोपेन क्षेत्र लुभेन क्षेत्र जम्मा प्राप्त मत कैफीयत
आई सी सी सदस्य पी जी शेर्पा 53 72 124 147 396 ---------
शिव कुमार बरुवाल 55 97 256 191 599 बिजयी
अध्यक्ष गंगाधर गौतम 66 72 110 190 438 ---------
प्रेम गुरुङ 41 95 275 149 560 बिजयी
उपाध्यक्ष कमल भारती 52 113 139 91 395 -----------
गोपाल सिम्खडा 47 60 189 247 543 बिजयी
उपाध्यक्ष (महिला) शारदा अर्याल 53 65 218 181 517 बिजयी
सुष्मा भुसाल 56 100 120 148 424 -----------
महासचिव जीत लामा 68 80 142 109 399 -----------
माधव सापकोटा 43 79 215 231 568 बिजयी
सचिव बुद्धि ब बराल 55 64 252 167 538 बिजयी
माकुना राई 51 105 123 139 418 -------------
कोषाध्यक्ष नरहरी सापकोटा 49 81 199 191 520 बिजयी
सुवाश गुरुङ 54 56 130 143 383 ---------
यूवा संयोजक कुमार जोशी केदार 57 81 242 169 549 बिजयी
रबिन पण्डीत 42 67 107 125 341 -----------
सदस्य लुभेन क्षेत्र गजेन्द्र गुरुङ 32 59 171 124 386 -----------
सागर दास श्रेष्ठ 70 87 151 193 501 बिजयी
१० सदस्य खुल्ला क्षेत्र चित्र सिंह 71 62 114 107 354 -----------
नारायण सिहं शिलवाल 44 60 194 138 436 बिजयी
परमानन्द सापकोटा 54 88 184 262 588 बिजयी
बैकुण्ठ पहारी 55 64 152 127 398 बिजयी
सुमन राई 53 57 127 139 376 -----------
सुबीर सिग्देल 73 88 247 193 601 बिजयी
११ महिला संयोजक यसोदा सुवेदी निर्बिरोध निर्वाचित
१२ सदस्य आन्त्रोपेन क्षेत्र तुङ्गा निरौला निर्बिरोध निर्वाचित
१३ सदस्य ब्रसेल्स क्षेत्र नारायण सापकोटा निर्बिरोध निर्वाचित
१४ सदस्य ब्रुगे ओष्टंडे क्षेत्र तेजराज कडेल निर्बिरोध निर्वाचित
१५ सदस्य गेन्ट क्षेत्र नवराज शर्मा निर्बिरोध निर्वाचित
१६ महिला सदस्य सुर्य देवी श्रेष्ठएलिना रसाइलीकला लिम्बू निर्बिरोध निर्वाचित

निर्वाचन संयोजक प्रमुख – बोधराज पौडेल
क्षेत्रीय संयोजक लुभेन – खड्क ब के सी
क्षेत्रीय संयोजक आन्त्रोपेन – कृष्ण न्यौपाने
क्षेत्रीय संयोजक ब्रसेल्स – टेक ब थापा
क्षेत्रीय संयोजक गेन्ट ब्रुगे तथा ओष्टंडे – पुष्प राज अधिकारी
निर्वाचन कार्यालय सचिव तथा प्राबिधिक – बिष्णु सापकोटा